קצת עלי

לאתר.jpg

לציורים בבית ולציורים מקוריים בפרט, יש משקל חשוב מאוד בהקניית חמימות ואופי לבית. לציור מקורי יש משקל אנרגטי רב יותר משל הדפס או כל תעתיק אחר. חשוב מאוד כי בבואכם לרכוש ציורים לבית תבחרו משהו שאתם באמת מתחברים אליו ואוהבים אותו והבחירה לא תעשה רק משיקולי עיצוב ואופנתיות, יחד עם זאת חשוב מאוד לזכור כי על הציור להתאים גם לאופיו של הבית ולסגנון העיצוב שלו על מנת שתיווצר הרמוניה. 

אם ברצונכם לקבל ייעוץ בנושא התאמת הציור לסלון או לכל חלל אחר בבית ישנה אפשרות לשלוח אלי צילומים של האזור אליו אתם מייעדים את הציור ואשמח להציע לכם אופציות ממגוון הציורים שישנם בגלריה ואף לקבל הדמיה ממוחשבת של הציור בסלון או בחלל אחר שבחרתם (רק במידה והצילום ששלחתם הוא צילום איכותי). 

ניתן להזמין ציור דומה למקור שנמכר בגדלים שונים אשר יהלמו את האזור אליו אתם מייעדים את הציור

ציורים לחלל פרטי ומסחרי

שירלי פדוריאנו - ציירת (2).jpg

אני אמנית עכשווית ילידת 1975, נשואה ואם לשניים ,בוגרת המדרשה לאמנות קלמניה ובעלת תואר ראשון באמנות והוראת אמנות.

מאז שאני זוכרת את עצמי, ציירתי. על אף היותי בוגרת תואר ראשון באמנות את רוב הידע באמנות ובציור למדתי ולימדתי את עצמי לבד. בעיקר מהניסיון. הניסיון החל כאמור בגיל צעיר מאוד. תמיד אהבתי לקשקש ולשרבט, כולל על השולחן בכיתה שהיה עמוס דימויים ומחשבות. הדפים, או הקנבס תמיד היוו עבורי מקור ללימוד ולהתפתחות ומעולם לא פחדתי מהם - תמיד ניסיתי בלהט ליצור ולהתקדם, ולהמציא את עצמי מחדש. מעולם לא פחדתי "להרוס"  ציור. הקנבס הוא מגרש המשחקים שלי.

לאחר שסיימתי את לימודי האמנות הוצע לי תפקיד מאתגר במחלקת משאבי האנוש שבחברת החשמל. לאחר 8 שנות עבודה שם עזבתי בהחלטה שעליי להגשים את הייעוד שלי ולפתח את עצמי כאמנית.

בשנת 2007 החלום הפך למציאות ופתחתי את הגלריה שלי בה אני יוצרת ומציגה בקיבוץ שמרת שבגליל המערבי, הגלריה היא פתח לעולם מרהיב ועשיר בצבעים, טקסטורות, חומרים, טכניקות וז'אנרים. אם חשקה נפשכם בציורים לבית מקוריים שונים ולא מושפעים מאופנתיות , אתם מוזמנים לבקר או לשוטט בגלריה הוירטואלית או להגיע פיזית לגלריה בקיבוץ שמרת ולהתרשם מעושר המגוון ומאיכותו של ציור שמן מקורי.

תהליך היצירה

היצירה שלי מגיעה מתוך אמונה מוחלטת בכוחו של התת מודע, לפיכך אופייה הוא לרוב אינטואיטיבי ונגרם מהצפה של חושים אירועים ומראות אותם אני חווה. יופיו של הטבע ובני האדם מהווים עבורי מקור השראה בלתי נדלה המשתלבים ביצירה תוך התמסרות ליופי ולאסתטיקה. 

לעיתים יצירותי עוברות מטמורפוזות רבות ולפיכך מתקבלות מספר רב של שכבות עדינות אשר צצות באופן מרומז כליווי וכזיכרון לשכבה הסופית והעליונה. מוטיב בולט נוסף החוזר ביצירותי הן נזילות הצבע, איפיון אשר מצביע על יציאה מקיבעון זרימה וחופשיות כשם שאיני מגבילה עצמי לשום פורמט או רעיון אלא הוא מתגבש בתהליך היצירה עצמה. בשל כך לעיתים קרובות מתגלות טכניקות עבודה רבות הנוצרות מתוך משחקי צבע ושקיפות והתנסויות בחומרים שונים ומגוונים.

בתקופה האחרונה ניתן לראות חזרה לנושא הדמויות בטכניקת אימפסטו.