top of page

קצת עלי

לאתר.jpg

לציורים בבית ולציורים מקוריים בפרט, יש משקל חשוב מאוד בהקניית חמימות ואופי לבית. לציור מקורי יש משקל אנרגטי רב יותר משל הדפס או כל תעתיק אחר. חשוב מאוד כי בבואכם לרכוש ציורים לבית תבחרו משהו שאתם באמת מתחברים אליו ואוהבים אותו והבחירה לא תעשה רק משיקולי עיצוב ואופנתיות, יחד עם זאת חשוב מאוד לזכור כי על הציור להתאים גם לאופיו של הבית ולסגנון העיצוב שלו על מנת שתיווצר הרמוניה. 

אם ברצונכם לקבל ייעוץ בנושא התאמת הציור לסלון או לכל חלל אחר בבית ישנה אפשרות לשלוח אלי צילומים של האזור אליו אתם מייעדים את הציור ואשמח להציע לכם אופציות ממגוון הציורים שישנם בגלריה ואף לקבל הדמיה ממוחשבת של הציור בסלון או בחלל אחר שבחרתם (רק במידה והצילום ששלחתם הוא צילום איכותי). 

ניתן להזמין ציור דומה למקור שנמכר בגדלים שונים אשר יהלמו את האזור אליו אתם מייעדים את הציור

ציורים לחלל פרטי ומסחרי

שירלי פדוריאנו - ציירת (2).jpg

אמנית עכשווית ילידת 1975, נשואה ואם לשניים ,בוגרת המדרשה לאמנות קלמניה ובעלת תואר ראשון באמנות והוראת אמנות.

מאז שאני זוכרת את עצמי, ציירתי. על אף היותי בוגרת תואר ראשון באמנות את רוב הידע באמנות ובציור למדתי ולימדתי את עצמי לבד. בעיקר מהניסיון. הניסיון החל כאמור בגיל צעיר מאוד. תמיד אהבתי לקשקש ולשרבט, כולל על השולחן בכיתה שהיה עמוס דימויים ומחשבות. הדפים, או הקנבס תמיד היוו עבורי מקור ללימוד ולהתפתחות ומעולם לא פחדתי מהם - תמיד ניסיתי בלהט ליצור ולהתקדם, ולהמציא את עצמי מחדש. מעולם לא פחדתי "להרוס"  ציור. הקנבס הוא מגרש המשחקים שלי.

לאחר שסיימתי את לימודי האמנות הוצע לי תפקיד מאתגר במחלקת משאבי האנוש שבחברת החשמל. לאחר 8 שנות עבודה שם עזבתי בהחלטה שעליי להגשים את הייעוד שלי ולפתח את עצמי כאמנית.

בשנת 2007 החלום הפך למציאות ופתחתי את הגלריה שלי בה אני יוצרת ומציגה בקיבוץ שמרת שבגליל המערבי, הגלריה היא פתח לעולם מרהיב ועשיר בצבעים, טקסטורות, חומרים, טכניקות וז'אנרים. אם חשקה נפשכם בציורים לבית מקוריים שונים ולא מושפעים מאופנתיות , אתם מוזמנים לבקר או לשוטט בגלריה הוירטואלית או להגיע פיזית לגלריה בקיבוץ שמרת ולהתרשם מעושר המגוון ומאיכותו של אמנות מקורית מודרנית, וציורי שמן מקוריים.

תהליך היצירה

היצירה שלי מגיעה מתוך אמונה מוחלטת בכוחו של התת מודע, לפיכך אופייה הוא לרוב אינטואיטיבי ונגרם מהצפה של חושים אירועים ומראות אותם אני חווה. יופיו של הטבע ובני האדם מהווים עבורי מקור השראה בלתי נדלה המשתלבים ביצירה תוך התמסרות ליופי ולאסתטיקה. 

לעיתים יצירותי עוברות מטמורפוזות רבות ולפיכך מתקבלות מספר רב של שכבות עדינות אשר צצות באופן מרומז כליווי וכזיכרון לשכבה הסופית והעליונה. מוטיב בולט נוסף החוזר ביצירותי הן נזילות הצבע, איפיון אשר מצביע על יציאה מקיבעון זרימה וחופשיות כשם שאיני מגבילה עצמי לשום פורמט או רעיון אלא הוא מתגבש בתהליך היצירה עצמה. בשל כך לעיתים קרובות מתגלות טכניקות עבודה רבות הנוצרות מתוך משחקי צבע ושקיפות והתנסויות בחומרים שונים ומגוונים.

בתקופה האחרונה ניתן לראות חזרה לנושא הדמויות בטכניקה ריאליסטית. 

Shirley Padureanu, born in 1975, married with 2 children.

Graduate of the Kalmaniya Faculty of Arts, Beit Berl College, with a B.Ed.F.A in Art studies.

My love for art was discovered at an early age.  I recall closing myself in my room and drawing for hours.  Later in life, I studied art and graphics in school.  During my army service, I also took an artistic direction as a Multimedia developer, building computer animations for simulation programs.  After my army service, I pursued higher education at Shenkar and later, got my Bachelor of Arts degree in Arts Studies at the Kalmaniya Faculty of Arts, at Beit Berl.

In 2007, my first solo exhibition presenting my work took place in Shavei Zion.  The exhibition was a success and triggered the opening of my studio, based out of Kibbutz Shomrat,  in 2008.

My style is modern, spanning realism to abstract.   I tend not to limit myself to a certain structure or template and allow my imagination and intonation to guide me.   As a natural autodidact and investigator, my canvas often transforms to an experimental field, where I allow myself freedom to invent, develop and experiment.  Layers of paint are added, removed and added again to come across as leading me in my paintings, as opposed to me leading them.    A common motive in my paintings is the paint dripping, which demonstrates a sense of freedom and un-leashing myself from a particular structural approach. The dripping of the paint has its own life and you can’t always control it.   While there are times, where the observer may feel this was done in error, I see this as a central metaphor of my  approach, where I celebrate  this, investigate and react to them and then create a new style around them.   The final output often showcases multiple layers of paint “peeking” underneath the final top layer, a clue as to what transformed during the creation process.  I grant importance to these clues and memories, as they are an integral part of the work, and the journey to the final product.

 

Exhibitions:

2008  - Nahariya - The Water Tower Gallery – group exhibition

2008 – Shavei Zion  -The Cow Gallery  - Solo exhibition  - selected art work

2008 – Tel Aviv Bank Hapoalim Headquarters, - group exhibition

2008 –Jerusalem  - ICU Gallery, Z’erar Bachar center -group exhibition

Tel Aviv – Leonardo Gallery – Secred Space – Group Exhibition

2010 – Acre art gallery - “Transition Object” - group exhibition

2011 – Haifa – Beit Gavriel –"Consciousness Woman" – Group Exhibition

2013 - Rishon Lezion -  One Design Gallery -“Circumstantial Environmental Reflection” – group exhibition

2013 – Haifa – Beit Haomanim- "Feminine space" – Group Exhibition

2014 – Nahariya Cultural Center, “Her own woman”  - group exhibition

2015 – Nahariya Cultural Center, “Women in circles of life” – group exhibition

2015 – New Jersey, USA – group exhibition, sponsored by the Jewish Agency

2015 – Tiberias  -Scottish Hotel Gallery -  paintings of all times –  Solo exhibition

2016- -Tel Aviv zoa Beit zioney America – group exhibition

2018 -Tel aviv   - Beit silver gallery  – paintings of all times  - solo exhibition

2019 - Tel Aviv - Hatachana– Eurovision -  group exhibition

2022- Nahariya art Gallery  - before turning off the lights - Group exhibition

bottom of page